وبسایت یودمی۲۴

وبسایت Udemy24 وبسایتی در زمینه فروش دوره های آموزشی در زمینه های مختلفی از جمله کدنویسی و برنامه نویسی، طراحی، موسیقی، بازاریابی و … است.

 

چرا باید از شما خرید بکنم؟

دوره های آموزشی وبسایت Udemy از بهترین دوره های آموزشی است که توسط افرادی مجرب آموزش داده می شوند و اکثر افراد بعد از اتمام این آموزش ها به سطح حرفه ای میرسند.

دلیل دیگر اینکه اگر شما بخواهید مستقیما از سایت Udemy دوره های آموزشی را خریداری کنید باید یک حساب پی پال داشته باشید که این امکان برای افراد ایرانی مقدور نیست.

 

پرداخت ها در سایت به چه صورت انجام میگیرد؟

پرداخت ها در حال حاضر با زرین پال و Pay.ir صورت میگیرد.

 

چگونه میتوانم به شما و این واسطه های مالی اعتماد کنم؟

شرکت های ذکر شده بسیار معتبر و با سابقه در زمینه انجام تراکنش های مالی وبسایت ها هستند. شما میتوانید با مراجه به فوتر سایت (بخش پایین سایت) از مورد تایید بودن درگاه های پرداخت مظمئن شوید.

 

بعد از خرید لینک های دانلود به چه صورت ارسال میشوند؟

۳ الی ۶ ساعت کاری بعد از تکمیل فرایند پرداخت، لینک های دانلود به ایمیل ثبت شده در هنگام ثبت نام ارسال میشوند. لطفا در هنگام وارد کردن ایمیل دقت لازم را بفرمایید.

 

آیا میتوانم به شما سفارش خرید دوره از یودمی را بدهم؟

بله، برای این کار به صفحه “خرید از یودمی” رفته و در این صفحه اطلاعات مربوط به دوره آموزشی مورد نظر در وبسایت یودمی را پر کنید.

 

آیا لینک های دانلود تاریخ انقضا دارند؟

بله،به منظور جلوگیری از سوء استفاده از لینک های دانلود در سایت های دیگر ایرانی، لینک های دانلود ۷ الی ۱۴ روز بعد از ارسال به ایمیل شما منقضی میشوند. لازم به ذکر است که اعتبار لینک ها در ایمیل گفته میشوند.

 

لینک های دانلود ارسال شد ولی نتوانستم دانلود کنم. آیا امکان ارسال دوباره فایل ها وجود دارد؟

متاسفانه امکان ارسال دوباره لینک ها وجود ندارد. اگر در بازه زمانی گفته شده فایل هارا نتوانستید دانلود کنید، برای ارسال دوباره لینک ها باید ۵۰٪ هزینه دوره پرداخت شود.

 

آیا دوره های آموزشی به صورت لوح فشرده یا DVD ارسال میشوند؟

خیر، در صورت تمایل برای دریافت دوره به صورت DVD، به صفحه “خرید پستی” رفته و در این قسمت اطلاعات دوره مورد نظر جهت ارسال پستی را وارد کنید تا همکاران ما با شما در ارتباط باشند. لازم به ذکر است که هزینه دوره در هنگام ارسال پستی افزایش می یابد و هزینه پست بر عهده تحویل گیرنده میباشد.

 

کیفیت ویدئو ها به چه صورت است؟

بالاترین کیفیت موجود در وبسایت یودمی برای مشتریان محترم ارسال میشود. اکثر ویدئو ها کیفیت ۷۲۰p دارند.

 

آیا پس از خرید امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

خیر، پس از خرید دوره آموزشی، لینک های دانلود ارسال میشوند و به هیچ وجه امکان بازگشت وجه وجود ندارد.